Viking Line ootab oma check-in’i meeskonda suveperioodiks SÄRASILMSEID KOLLEEGE!

Tööaeg: aprill kuni august 2024

Meil on mõnus töötada, sest:

  • töö on huvitav ja vaheldusrikas

  • siin on vahvad kolleegid, kellest võivad saada su parimad sõbrad

  • meie palk on konkurentsivõimeline

Job ad image

Peamised tööülesanded:

  • klientide teenindamine, abistamine ja nõustamine

  • laevapiletite ning lisateenuste broneerimine ja müük

  • reisijate ja sõidukite laevale registreerimine (check-in)

Ootused kandidaadile:

  • naudid suhtlemist, oled sõbralik, positiivne ja abivalmis

  • oled kohusetundlik ja täpne

  • valdad hästi eesti ja inglise keelt ning vene keelt suhtlustasemel

  • ei pelga pingelisi olukordi ja leiad igale probleemile lahenduse

  • oled kiire õppija

  • soovid töötada turismivaldkonnas

Me pakume:

  • sõbralikku kollektiivi Skandinaavia ärikultuuriga ettevõttes

  • ametialast väljaõpet enne tööle asumist

  • tööd graafiku alusel ajavahemikus kell 5.30/6.30-22.30

  • täiskoormusega või osaajaga (koormusega alates 75%)

  • igakülgset tiimijuhi ja kolleegide tuge

  • ettevõttesiseseid soodustusi

  • Viking Line'i töötajate soodustusi, sh reisimisvõimalusi

Jäta oma andmed siia

Kõik kandideerimised ja kontaktivõtud on konfidentsiaalsed!

Värbamist teostab Viking Line'i värbamispartner Anzelika Ruubel Talendibaasist